SİBER KÜTÜPHANE
HAKKIMIZDA

Siber Kütüphane hakkında her şey

SiberKutuphane.com'a hoş geldiniz. Şu an bu sayfaya bakmanızın bir sebebi olduğunu biliyoruz ve sizi olabildiğince aydınlatmaya çalışacağız.

Siber Kütüphane kuruluş tarihi ve amacı:

Siber Kütüphane 10/10/2022 tarihinde kurulmuş bir eğitim sitesidir. Siber dünyada kullanabileceğiniz pek çok konu bulunmaktadır. Bu siteyi kurduk çünkü internette bazı konular hakkında arama yapıp istediğiniz cevabı bulamadığınızı biliyoruz. Ve şuna inanıyoruz ki web sitemizdeki makaleler ile verilerinizi nasıl koruyabileceğinizi, hacker'ların ne yaparak insanları hacklediğini ve en önemlisi sanal dünyada kendinizi nasıl koruyabileceğinizi öğreneceksiniz. Tabiki öğrenecekleriniz bunlarla sınırlı kalmayacak çünkü tarafımızca yaratılmış Yazılımları incelerken yazılım bilginizi geliştirecek, hacking konulu makalelerimizi okurken hacking ve hacker'lık hakkında önemli bilgiler öğreneceksiniz.

UYARI: Hackerlık ve siber suçların yasalarımızca bir cezası vardır ve web sitemizden öğrendiğiniz bilgiler ve paylaştığımız yazılımlar ile işlediğiniz bireysel hack faaliyetleri dahil olmak üzere işlediğiniz hiç bir siber suçun sorumluluğunu kabul etmiyoruz! Unutmayın siberkutuphane.com bir eğitim sitesidir.

İletişim: siberkutuphane@protonmail.com

Kadromuz ve Sosyal Medya adresleri